• חדש
12 14 16 18 20ילדים על אופניים 2-9 שנים, בנות, בנות על אופניים עם גלגלי עזר & סל & המושב האחורי,95% אסף, התינוק

12 14 16 18 20ילדים על אופניים 2-9 שנים, בנות, בנות על אופניים עם גלגלי עזר & סל & המושב האחורי,95% אסף, התינוק

ILS 71.60

זמינות
זמין להזמנה

? ארגונומי מושב : רך ונוח, מתאים מאוד עבור התינוק רכיבה. ?מסבים : ארבע נושאות כונן, שימוש באיכות גבוהה אופניים מסבים, התנגדות נמוכה, רכיבה ללא מאמץ. ?מסגרת : Ultra-אור סגסוגת , המסגרת חזקה יותר וגם יכולת השפעה גבוהה יותר. ?מתכוונן הכידון למושב : את גובה הכידון למושב יכול להיות מותאם על פי גובה התינוק ללוות את הצמיחה של התינוק. ?צמיגים : PU, חומר נגד החלקה ללבוש עמיד צמיגים, כפול בלמים, יותר בטוח לרכב. ?ילדים האופניים ניתן להרכיב יחד מהר מאוד ובקלות.מתאים מאוד למתחילים, רוכבים מנוסים.מתכוונן מושב אופניים מתאימים לילדים בגבהים שונים, הארכת החיים של האופניים.המתנה הטובה ביותר עבור הילדים, הילדים יאהבו את זה מאוד?מפרט מוצר : אריזה : ילדים על אופניים *1 Frame חומר : alloy Wheel גודל : 12/14/16/18/20in Net משקל : כ 8-9-10-11-12 KGTires : PU נגד החלקה ללבוש עמיד tires Suitable לילדים : 2-13 שנים?הערה : אנחנו מוכרים רק ילדים האופניים, לא כולל תערוכות אחרות!בשל שיטות מדידה שונות, בבקשה לאפשר שגיאות מדידה, בבקשה מבין!בשל ההשפעה של האור, הצבע עשוי להיות שונה מעט מן הצבע המקורי, בבקשה מבין!אם יש לך שאלות על המוצר, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו נחליף או החזר כספי לך בחינם כדי להבטיח כי זה המועדפת סיכון שיטת רכישה.אחרי מכירות ומדיניות החזרה : ◆יהיו שריטות צבע על האופניים לאחר הלידה?אופניים הם פריטים גדולים.למרות שהם ארוזים עבה האריזה, כמות קטנה של צבע, שריטות בלתי נמנעים במהלך זמן-מרחק ההובלה.שריטות צבע לא חזר כמו בעיה באיכות.למי אכפת, בבקשה להיות זהיר.◆אתה צריך להתקין את זה כאשר אתה מקבל את זה?85% של כל אופני הותקנו כאשר הם עוזבים את המפעל.לקוחות רק צריך להתקין את החלקים הנותרים, אשר היא פשוטה מאוד.אבל מומלץ למצוא איש מקצוע כדי להתקין באגים הרכב.◆אופניים גדולות ופריטים מיוחדים.פעם אחת נשלח, אם הטובין יוחזרו עקב אי-בעיות איכות, הלקוח ישא את עלויות התחבורה שנגרמו על ידי השיבה.

המפרט

Product packaging:
children's bicycle *1
Frame material:
alloy
Wheel size:
12/14/16/18/20in
Net weight:
about 8-9-10-11-12KG
Tires:
PU anti-skid wear-resistant tires
Suitable for children:
2-13 years old
? Note:
We only sell kids bike, not including other exhibits! :
Due to different measurement methods, please allow measurement errors, please understand! :
Due to the influence of light, the color may be slightly different from the original color, please understand! :
If you have any questions about the product, please feel free to contact us, we will replace or refund you for free to ensure that this is your preferred risk-free purchase method. :
About after-sales and return policy:
◆Will there be paint scratches on the bike after delivery? :
Bicycles are large items. Although they are packed in thicker packaging, a small amount of paint scratches are inevitable during long-distance transportation. Paint scratches are not returned as a quality problem. Those who mind, please be careful. :
◆Do you need to install it when you receive it? :
85% of all bikes have been installed when they leave the factory. Customers only need to install the remaining parts, which is very simple. But it is recommended that you find a professional to install and debug the vehicle. :
◆Bicycles are large and special items. Once shipped, if the goods are returned due to non-quality problems, the customer shall bear the transportation costs incurred by the return. :

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות