• חדש
הזרוע הרחבה ארכובה פולר הביתה כושר יוגה הרגל ציוד תרגיל סלים בטן אובדן משקל כפיפות בטן סגול/כחול/ורוד

הזרוע הרחבה ארכובה פולר הביתה כושר יוגה הרגל ציוד תרגיל סלים בטן אובדן משקל כפיפות בטן סגול/כחול/ורוד

ILS 0.00

זמינות
זמין להזמנה

הזרוע הרחבה חומר : עשוי TPE+קצף יציב ועמיד, לא קל לעוות, מתנה משמיים לעיצוב גוף מושלם.הזרוע הרחבה תכונות : אקסטרה הצמד עיצוב, לא קל ליפול במהלך השימוש, מאובטח יותר.הזרוע הרחבה פונקציה : את דוושת רגל העיצוב עושה את זה יותר פונקציונלי, שילוב של החזה, התרחבות, האחיזה ואת דוושת רגל אחת, פוגעני בטן עיצוב הכלי.הזרוע הרחבה עיצוב : נגד החלקה קצף לטפל, ספיגת לחות, אנטי-זיעה, הפחתת החלקה בעקבות זיעה ושיפור האחיזה.הזרוע הרחבה שירות : אנו מספקים 100% לאחר שירות ומכירות, אם לא מרוצה, אנא פנה אלינו, אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לפתור את הבעיה עבורך, כדי להגן על האינטרסים שלך, כך שאתה יכול להשתמש בקלות.שם המוצר : הזרוע הרחבה היד הרחבה חומר : TPE+foam Arm שושנה צבע : סגול/כחול/pink Arm שושנה מפרט : 49*26cm Arm שושנה משקל : 0.34kg Features1. החזה הרחבה מאפשרת לך צליל, צורה כל קבוצת שרירים והוא מועיל במיוחד עבור הגוף העליון תרגילים.2. שלנו גמיש צינורות עשוי באיכות מקצועית וחומרים בטוח.3. ארגונומי החלקה אחיזה נוח לאחיזה, עמיד וקל משקל, בטיחות גבוהה.4. קל לפרק וקל משקל, מתאים לנסיעות ואחסון.זהירות.1. לפני השימוש, אנא בדקו את ידית צינור אלסטי הם בחוזקה מחובר.2. לא למתוח להתחכך קשה אובייקטים מתיחה אורך לא יעלה על שלוש פעמים אורך של צינור אלסטי.3. כאשר משתמשים בחזה הרחבה, לפתח הרגלים טובים של לבישת ציוד מגן כגון חגורות, כפפות חצי אצבע, מגיני ברכיים, שורש כף היד רצועות וכו'.4. לאט להרגיע את החזה הרחבה אחרי כל סט ולתת לו להירגע.זה לאט לאט מתאוששת.זה לא רק מגן על ציוד אבל גם maximises גירוי שרירים אופטימלי פעילות גופנית.5. בבקשה תרגיל את הגוף שלך בחוכמה על פי הצרכים שלך.

המפרט

49*26cm :
Arm Expander Weight:
0.34kg
Features :
1. The chest expander allows you to tone and shape every muscle group and is especially beneficial for upper body exercises. :
2. Our elastic tubing is made of professional quality materials and is safe. :
3. Ergonomic non-slip grip for a comfortable grip, durable and lightweight, high safety. :
4. Easy to dismantle and light weight, suitable for travel and storage. :
Caution. :
1. Before use, please check that the handle and elastic tube are firmly connected. :
2. Do not stretch to rub against hard objects and the stretching length should not exceed three times the length of the elastic tube. :
3. When using the chest expander, develop good habits of wearing protective equipment such as belts, half finger gloves, knee pads, wrist straps etc. :
4. Slowly relax the chest expander after each set and let it relax. It slowly recovers. This not only protects the equipment but also maximises muscle stimulation for optimal exercise. :
5. Please exercise your body wisely according to your needs. :

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות